! ! ! Upozornění ! ! !

PRODEJNA A VÝROBA VELCAR S.R.O. ZRUŠENA.

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Kdo naše výrobky vyrábí?

Zlaté české ručičky! Jsme Češi s vášní pro automobily a jejich výbavu. Většina zaměstnanců u nás pracuje přes 20 let. Tvoříme tak skvěle sehraný tým s přátelskou atmosférou. V současné době máme ve výrobě šest pracovníků. Jsou to profesionálové, kteří za jednu směnu dokáží ušít až 10 sad přesných autopotahů.

Celý tento tým se také postará o vaše individuální požadavky týkající se autopotahů nebo textilních autokoberců a dalších našich originálních výrobků.

Koupí našich produktů tak získáváte ručně zpracovaný český výrobek a podporujete rodinnou firmu, která se už více jak 25 let s radostí a péčí stará o kvalitní vybavení vašich vozů. 


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování