! ! ! Upozornění ! ! !

PRODEJNA A VÝROBA VELCAR S.R.O. ZRUŠENA.

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Kde sídlíte a vyrábíte?

V úplných začátcích jsme sídlili i vyráběli v nájmu, což se ale změnilo v roce 2004. To jsme si pořídili první vlastní budovu v Nymburku. Od té doby se Nymburk stal nejen naší základnou, ale i domovem pro výrobu přesných autopotahů a textilních autokoberců. Jsme hrdí na to, že se celý proces výroby našich produktů odehrává na území České republiky. Výroba přímo v naší dílně nám umožňuje udržet kvalitu produktů na maximální úrovni. A my si na kvalitním zhotovení odjakživa zakládáme.

Rádi byste se za námi přijeli podívat?

V Nymburku nás najdete na adrese Boleslavská třída 287, kde se nachází naše vzorková prodejna a výrobní úsek. V prodejně si můžete prohlédnout spoustu našich produktů, materiálů a vzorů. Výrobní úsek se zabývá zejména střihy, úpravami a opravami.

Provozní dobu a další užitečné informace naleznete na stránce s kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu!


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování