! ! ! Upozornění ! ! !

PRODEJNA A VÝROBA VELCAR S.R.O. ZRUŠENA.

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Jak potahy nejlépe udržovat? Lze je prát?

Naše přesné autopotahy Velcar se udržují velice jednoduše a zvládne to opravdu každý. Lze je pohodlně prát ručně i v pračce, doporučená teplota je maximálně 30 °C. Nedoporučujeme pouze žehlení, které ale vzhledem k povaze materiálu není nutné.

Zvýšenou pozornost věnujte také tomu, zda jsou správně navlečeny. Autopotahy je třeba neustále udržovat ve vypnutém stavu. Jedině tak mohou řádně plnit svou funkci a vaše auto s nimi bude vypadat vždy skvěle. Špatně navlečený autopotah se při nastupování a vystupování nepříjemně shrnuje, zbytečně se mačká a zkracuje se tak rapidně jeho životnost.


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování