! ! ! Upozornění ! ! !

PRODEJNA A VÝROBA VELCAR S.R.O. ZRUŠENA.

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Je uvedená cena za autopotahy na celé auto nebo jedno sedadlo?

V naší nabídce vždy uvádíme cenu za celou sadu autopotahů, nikoli pouze za jedno sedadlo. Konkrétní výbava pro kterou je sada běžně šitá je u každé sady autopotahů přesně specifikovaná. Liší-li se výbava vašeho vozu od té specifikované, prosíme vás o upřesnění výbavy vašeho vozu. Přečtete si, jak správně specifikovat výbavu vašeho vozu.

Pokud máte od nás zakoupenou sadu autopotahů na míru a zničil se vám pouze určitý kus, je možné vyrobit ho jednotlivě. Nemusíte tak utrácet za celou novou sadu a zároveň bude ve vašem vozu vše kompletní. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat s vaším konkrétním přáním.


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování