Za kvalitou a odolností našich autopotahů si pevně stojíme. Vyrábíme je pouze z originálních čalounických materiálů určených přímo pro automobilový průmysl. Také se snažíme, aby ve vašich vozech sloužily co možná nejdéle. Ze zpětné vazby našich zákazníků máme ověřeno, že při správné péči se životnost šplhá až k hranici 10 let.
Materiál používaný na naše autopotahy na míru je většinou 100% polyester. Výjimkou jsou pouze modely Prato 60-95, které obsahují 55 % bavlny a 45 % polyesteru.
U žádného typu autopotahu nechybí ani 4 mm molitan s ochrannou mřížkou a antracitové boky tvořené 100% polyesterem.
Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde