Doprava zdarma od 3 000 Kč

Při objednávce zboží v celkové hodnotě nad 3 000 Kč získáte dopravu zdarma.

Recenze zákazníků

Vážení přátelé, objednal jsem u Vás autopotahy na Fabii III. Dříve jsem natahoval mnoho potahů a vždy to bylo doprovázeno kompletním slovníkem nespisovných slov. Tentokrát jsem byl příjemně překvapen, potahy sedí jako ulité. Děkuji za Vaši profesionální  práci.

MVDr. Jiří Věcek, Litovel

Dobrý den,
v minulých dnech jsem obdržel již druhé objednané potahy sedadel a textilní koberce a rád bych Vám alespoň touto formou poděkoval za velice kvalitní a dobře odvedenou práci. Jsem velice potěšen, že se v dnešní době najde firma jako je ta Vaše, která dokáže za velice příznivou cenu vyrobit produkt který je naprosto přesný, kvalitní a precizně zpracovaný. Kupuji vždy cca každé dva roky nějaký ojetý vůz a s jistotou mohu říci, že se na Vás obrátím opět a s radostí.

Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsem já a ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem Radek Spudil, Kladno

Měl jsem z toho trochu strach,ale vámi dodané potahy padli jako ulité.Jsem velmi spokojen.Ještě jednou díky 

Jan Urbánek, Moravské Budějovice

 


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Potřebujete radu?

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování