! ! ! Upozornění ! ! !

PRODEJNA A VÝROBA VELCAR S.R.O. ZRUŠENA.

+420 603 457 975Po-Čt: 7:30-16:00 hod., Pá: 7:30-14:30

Lze si objednat autopotahy na míru?

Ke každé objednávce autopotahů přistupujeme individuálně už z podstaty. Autopotahy vyrábíme vlastnoručně na základě vašich konkrétních požadavků, specifikace výbavy vašeho vozu a dle dalších vašich požadavků. Autopotahy budou tak vždy bezvadně sedět, nebudou nikde odstávat a budou přesně kopírovat linie sedadel.

V naší nabídce najdete autopotahy na tuzemské, zahraniční, osobní i dodávkové automobily. Všechny autopotahy jsou vhodné i pro sedadla automobilů s bočními airbagy. Samozřejmostí jsou příslušné atesty Ministerstva dopravy ČR.

Autopotahy na míru vyrobíme do:

  • obytných vozů
  • autobusů
  • veteránů
  • nákladních automobilů
  • pracovních strojů
  • lodí
  • dalších dopravních prostředků

Podívejte se do našich vzorníkůZašleme vám vzorek látky ZDARMA! Pošlete nám čísla potahových látek, o které máte zájem, a o zbytek se postaráme.

Po domluvě je možné autopotahy zpestřit různými výšivkami, atypickým barevným provedením nebo na ně zvěčnit logo. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním, u nás se fantazii meze nekladou! Máte zájem o zakázkovou výrobu? Neváhejte nás kontaktovat.


Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Údaje budeme zpracovávat v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Další informace zde


Nechcete propásnout akční nabídky?

Nebudeme Vám zasílat každou drobnost, ale jen opravdu zajímavé nabídky.

České výrobky

Ruční práce

Kvalitní zpracování